foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

219 października b. r. uczniowie naszej szkoły z klas 1m, 2m i 3m uczestniczyli  w III Międzynarodowych Targach Turystycznych „World Travel Show” zorganizowanych w Centrum PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.  W tak wielkim dla  świata turystyki wydarzeniu wzięło udział pięćdziesięcioro uczniów z naszej szkoły kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa pod opieką p. Wiolety Kuliczanki, p. Elżbiety Horodeckiej, p.  Agaty Turskiej i p. Aleksandry Kozak- Kowalewskiej. 

            Podczas tego niezwykłego wydarzenia uczniowie mieli wyjątkową możliwość spotkania się z gośćmi Festiwalu Podróżników National Geographic,  zapoznania się z ofertą turystyczną różnych krajów i regionów całego świata, a w szczególności USA i krajów Azji. Ważnym elementem tego wydarzenia była promocja oferty turystycznej naszego kraju. Na zwiedzających czekały niezwykłe atrakcje przyciągające uwagę zarówno swoją formą,  jak i treścią, a także materiały informacyjne i pamiątki od wystawców.

Gościem specjalnym targów był podróżnik Aleksander Doba i Wojciech Cejrowski, jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich podróżników. Ten ostatni, jak sam o sobie mówi, poszukiwacz ginących plemion Amazonii, ze swą  niezwykłą  charyzmą opowiadał o wyprawach, rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Na targach pojawiło się też stoisko jego Sklepu Kolonialnego, na którym można było zakupić książki i ciekawe pamiątki.

Na targach zaprezentowało się ponad 600 wystawców z całego świata. Swoje oferty prezentowali: touroperatorzy, przedstawiciele biur podróży, obiektów bazy noclegowej, szkółek żeglarskich, przewoźnicy, firmy produkujące sprzęt turystyczny, dealerzy i producenci jachtów, łodzi żaglowych, sprzętu motorowodnego, kajaków, czy akcesoriów turystycznych.

Udział w III edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show był okazją do poznania najciekawszych destynacji turystycznych oraz regionalnych atrakcji kulinarnych. Podczas spotkania uczestniczyliśmy również w degustacji potraw, pokazach strojów narodowych, sztuk walki i tradycyjnych tańców. Jednym zdaniem była to „podróż” dookoła świata w samym sercu Europy.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz