foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

zdjcie0808Jak co roku  10 października ruszyła Ogólnopolska inauguracja 16-ej już edycji programu Klubu Gaja - Święto Drzewa 2018.  

W ramach tego programu w całej Polsce prowadzone są różnorodne akcje podejmowane przez różne instytucje, w tym między innymi przez szkoły.  Dzięki programowi Święto Drzewa uczestnicy posadzili już blisko 850 tysięcy drzew na terenie  naszego kraju.

„Każdy liść pochłania CO2” to hasło tegorocznego Święta Drzewa, które ma nam przypomnieć, że sadzenie drzew jest jednym z najprostszych i najbardziej opłacalnych sposobów zapobiegania zmianom klimatu. I właśnie nasi uczniowie klas 1-4 technikum architektury krajobrazu wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych, Panią Joanną Żarkiewicz i Martą Osiej  już po raz kolejny wzięli udział w tej akcji, edukując społeczność szkolną poprzez rozwieszenie szeregu plakatów z wiadomościami o drzewach,  na korytarzach szkolnych.

Na drzwiach pracowni 203 pojawiły się między innymi makiety jesiennego drzewa z ciekawostkami o szczególnej roli drzew w oczyszczaniu miejskiego powietrza. Zachęcamy więc do interesującej lektury

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz