1023 stycznia 2010 roku , w sobotę odbył się w naszej szkole bal studniówkowy. Uczestniczyli w nim uczniowie klas maturalnych, dyrekcja szkoły , wychowawcy, nauczyciele i rodzice.

Galeria zdjęć

Nie zabrakło także znamienitych gości, wśród nich Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Biała Podlaska pani Joanny Marchel, oraz Przewodniczącego Rady Rodziców pana Sławomira Szydłowskiego. Ciepłe słowa pani dyrektor i pana prezydenta, życzenia i kwiaty wprowadziły zebranych w nastrój tej wyjątkowej i niepowtarzalnej nocy. Studniówka zamyka pewien rozdział w życiu uczniów klas maturalnych i otwiera następny, który kończy się maturą. Leopold Staff w jednym z wierszy napisał: "Bo coś w szaleństwach jest młodości ..." Do tych szaleństw należy także bal studniówkowy, najbardziej oczekiwana i lubiana przez młodzież impreza. Studniówka minęła z wielkim hukiem, a co zostało ? Wspomnienia , zdjęcia i 99 dni do matury...