foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Image3Dnia 8.11.2018.r. w naszej szkole odbyło się spotkanie edukacyjne, przygotowane przez uczniów klasy 4H wraz z ich wychowawczynią, na temat założeń i celów Fundacji DKMS. Podczas spotkania Klaudia Buławska przeprowadziła wywiad z Błażejem Bilskim, inicjatorem eventu, który z własnego doświadczenia opowiedział o tym jak działa fundacja DKMS i procedurach pobrania komórek macierzystych dla chorego dziecka. Po wysłuchaniu prelekcji uczniowie uczestniczący mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w quizie, a najlepsi otrzymali słodkie niespodzianki.

Image5

Image3

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie