11W tym roku po raz kolejny pisaliśmy listy w obronie praw człowieka. W tym roku były to kobiety, które odważnie przeciwstawiają się łamaniu praw człowieka, a teraz same potrzebują naszego wsparcia.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się po raz kolejny pobić rekord w ilości napisanych listów – a napisaliśmy ich 1486.

Bardzo dziękujemy zaprzyjaźnionym szkołom które odwiedziły naszą aulę i razem z nami pisały listy, m.in.: II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater, Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im F. Żwirki i S. Wigury, Publiczne Gimnazjum nr 6 w Białej Podlaskiej czy Publiczne Gimnazjum nr 4 w Białej Podlaskiej.

Bardzo serdecznie dziękuję także wolontariuszom, szczególnie tym, którzy pracowali przy maratonie przez 4 kolejne lata: Andżelika, Natalia, Michał i Karol !!!

Pozostałych zapraszamy za rok

Zdjęcia: Adrian Kokoszka, Szkolne Koło Fotograficzne KADR