foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20181206 134739W ramach współpracy z Państwową Szkołą Wyższą im.  Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, uczniowie z klasy pierwszej i drugiej kształcący się na kierunku technik hotelarstwa uczestniczyli w Targach Turystycznych zorganizowanych przez studentów Turystyki i Rekreacji po opieką pani dr Edyty Kozłowskiej. Podczas tego typu spotkań studenci uczą się praktycznego wykorzystania zdobytej w trakcie studiów wiedzy, a  uczniowie naszej szkoły mają okazję zapoznać się z ofertą turystyczną nie tylko naszego regionu, ale i całej Polski oraz świata. Na zwiedzających czekały niezwykłe atrakcje, konkursy, degustacje, ciekawe w formie, jak i treści materiały informacyjne, pamiątki od studentów wcielających się w rolę wystawców. W spotkaniu tym, tradycyjnie uczestniczył święty Mikołaj, który obdarowywał zwiedzających słodkościami.

Serdecznie dziękujemy studentom i ich opiekunowi za zaproszenie na tę uroczystość.

Tradycyjnie, klasa 2m udała się na spotkanie integracyjne do pizzerii Roma, a następnie ponownie odwiedziła Świętego Mikołaja i jego pomocników, tym razem zachęcających do wspólnej zabawy na Placu Wolności. To był wspaniały dzień pełen wrażeń i atrakcji.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz