dsc 8308Tradycyjnie już od wielu lat, w okresie przedświątecznym w naszej szkole zorganizowana została wystawka gastronomiczna pt. „ Magia świątecznych dekoracji z piernika”.

Dźwięki kolęd, aromat piernikowego ciasta i korzennych przypraw, designerski styl
i unikalne ozdoby stołu wprowadziły w świąteczny klimat wszystkich odwiedzających.

Wystawkę przygotowała młodzież z klas gastronomicznych, architektury krajobrazu
i hotelarstwa pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Zdjęcia Szkolne Koło Fotograficzne KADR: Bartłomiej Furmańczyk 2f