foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 8400W grudniu, jak co roku gościliśmy dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 15 oraz uczniów klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Białej Podlaskiej. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia nasi najmłodsi goście poznali tradycje związane z wypiekiem ciasta piernikowego. Podczas praktycznych zajęć przedszkolaki wcieliły się w rolę cukierników, dekorując lukrem piernikowe ciasteczka w kształcie bombek, choinek i gwiazdek. Ponadto, nasi mali podopieczni wykonali przepiękne słodkie dekoracje z przygotowanych kolorowych ozdób z masy cukrowej, posypek i cukierków. Zapewne wykorzystają je do ozdobienia bożonarodzeniowych drzewek i wigilijnych stołów w swoich domach. Wszystkim grupom bardzo podobały się zajęcia, czego dowodem były podziękowania i uśmiechy na twarzy dzieci.

 

            Cieszymy się, że kulinarne warsztaty wpisały się na stałe w harmonogram naszej współpracy ze środowiskiem lokalnym. To piękna chwila, kiedy możemy dzielić się swoim doświadczeniem i pasją z najmłodszym pokoleniem.

            Zajęcia zostały przygotowane przez uczniów klas gastronomicznych i hotelarskich pod czujnym okiem nauczycieli: E. Horodeckiej, J. Gromelskiej, W. Kuliczanki i A. Przywuskiej. 

            Zdjęcia Szkolne Koło Fotograficzne KADR Bartłomiej Furmańczyk 2f

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie