20181221 115849Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX edycji konkursu plastycznego na ,, Kartę świąteczną", organizowanego z okazji Świąt Bożego Narodzenia przez BCK Klub Kultury ,,Scena" w Białej Podlaskiej. Dnia 21 grudnia 2018 r. podczas ,, Jarmarku Bożonarodzeniowego" na Placu Wolności, odbyło się podsumowanie konkursu i wręczenie nagród.
Na konkurs wpłynęło 577 prac w różnych kategoriach wiekowych. W kategorii szkół średnich nagrodzonych i wyróżnionych było 5 uczennic, w tym 3 z naszej szkoły.
III miejsce zajęła praca Magdaleny Wawryniuk z kl. IIf. Wyróżnione też zostały prace Martyny Lazarowicz z kl Is i Natalii Zarzyckiej z kl. IIm.