foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20181221 083239Ludzie się dziwią, jak im się ofiarowuje jakąś rzecz,

a nigdy jeśli daruje się - czas.

                                                                                            [ Anna Kowalska ]

Okres świąteczny jest czasem radości i dzielenia się tym, co mamy.

Uczennice z internatu pod opieką p. Anny Matusiewicz zorganizowały zbiórkę książek, zabawek oraz gier planszowych a także zakupiły słodycze dla dzieci z rodzinnego domu dziecka. Zaś uczniowie klasy 3 b wraz z wychowawczynią p. Iwoną Moniką Kalenik  zakupili artykuły papiernicze oraz do prac plastycznych. W dniu 21 grudnia 2019 roku trzecioklasiści z wychowawczynią  odwiedzili dzieci w rodzinnym domu dziecka. Młodzież podarowała dzieciom przygotowane wcześniej upominki i spędzili wspaniały czas na wspólnej zabawie ,czytaniu książek oraz opiece nad najmłodszymi maluchami.

Wspólne chwile dały wiele radości obu stronom , a nasi młodzi ekonomiści podjęli decyzję o kolejnych odwiedzinach w okresie wiosennym. Już są umówieni z małymi przyjaciółmi na kolejne momenty wypełnione śmiechem.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie