20181221 083239Ludzie się dziwią, jak im się ofiarowuje jakąś rzecz,

a nigdy jeśli daruje się - czas.

[ Anna Kowalska ]

Okres świąteczny jest czasem radości i dzielenia się tym, co mamy.

Uczennice z internatu pod opieką p. Anny Matusiewicz zorganizowały zbiórkę książek, zabawek oraz gier planszowych a także zakupiły słodycze dla dzieci z rodzinnego domu dziecka. Zaś uczniowie klasy 3 b wraz z wychowawczynią p. Iwoną Moniką Kalenik  zakupili artykuły papiernicze oraz do prac plastycznych. W dniu 21 grudnia 2019 roku trzecioklasiści z wychowawczynią  odwiedzili dzieci w rodzinnym domu dziecka. Młodzież podarowała dzieciom przygotowane wcześniej upominki i spędzili wspaniały czas na wspólnej zabawie ,czytaniu książek oraz opiece nad najmłodszymi maluchami.

Wspólne chwile dały wiele radości obu stronom , a nasi młodzi ekonomiści podjęli decyzję o kolejnych odwiedzinach w okresie wiosennym. Już są umówieni z małymi przyjaciółmi na kolejne momenty wypełnione śmiechem.