foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

7W październiku i listopadzie br. uczniowie klas pierwszych spotykali się ze szkolnym Rzecznikiem Praw Ucznia. W ramach lekcji wychowawczych dowiadywali się o swoich prawach i obowiązkach w szkole oraz uczestniczyli w eliminacjach do corocznego konkursu o prawach dziecka i ucznia. Spośród młodzieży uczącej się w klasach pierwszych wyłoniono przedstawicieli każdej z nich. Wzięli oni udział w drugim etapie konkursu.

Nagrodzeni przez Pana Dyrektora zwycięzcy to:

  1. Jarosław Tomczuk,
  2. Roman Ivanets,
  3. Szymon Andrzejewski.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia: Adrian Kokoszka, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie