foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 058916 stycznia w ramach współpracy z Przedszkolem Samorządowym nr 15 w Białej Podlaskiej odwiedziliśmy grupę Biedroneczek. Nasza wizyta związana była ze wspaniałym rodzinnym świętem - Dniem Babci i Dziadka. Przygotowane przez nas zajęcia były niezwykłą niespodzianką dla dzieci, które wspólnie z przybyłymi gośćmi dekorowały ciastka specjalnie dla swoich kochanych dziadków. Rozchodzący się po sali śmiech i zadowolenie na twarzach przedszkolaków świadczyły o świetnej zabawie. Artystyczne ciasteczka zostały zapakowane i podarowane dziadkom w prezencie.

Cieszymy się, że takie spotkania dostarczają wiele radości oraz że możemy dzielić się naszym doświadczeniem z innymi.

Zajęcia zostały przygotowane przez młodzież z klasy Id i IIId pod opieką p. Anny Przywuskiej

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie