foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 0602a"Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia."

Guy de Manpassant

22 stycznia przedstawiciele klasy Id wraz ze swoją wychowawczynią p. Anną Przywuską udali się z wizytą do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Janówce. Młodzież spotkała się z podopiecznymi ośrodka i złożyła życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Do życzeń uczniowie dołączyli wykonane przez klasę skromne upominki. Nasze odwiedziny wzbudziły duży entuzjazm wśród seniorów, o czym świadczyły uśmiech i łzy wzruszenia na ich twarzach. Spotkanie to było jednocześnie lekcją empatii i poszanowania dla osób starszych.

Pani kierownik placówki podziękowała młodzieży za odwiedziny podkreślając, że chorzy potrzebują nie tylko opieki i troski ze strony innych, bardzo ważna jest również świadomość tego, że ktoś o nich myśli i pamięta. Cieszymy się, że taki niewielki gest sprawił tak wiele radości.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie