foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

 20190208 154205Tradycyjnie, w ramach promocji idei wzajemnej, międzyludzkiej pomocy wśród dzieci i młodzieży, zorganizowaliśmy słodki poczęstunek  dla podopiecznych ze świetlicy socjoterapeutycznej Dziupla. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy aromatyczną szarlotkę. Spotkaliśmy się z bardzo serdecznym przyjęciem, czego dowodem były uśmiechy na twarzach podopiecznych, którzy z nieskrywaną radością cieszyli się z naszego przybycia. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy sprawić radość podopiecznym świetlicy , a tym samym umocnić współpracę z tą instytucją.

 Słodki poczęstunek przygotowali uczniowie z klas gastronomicznych i hotelarskich pod opieką p. Agnieszki Sęczyk, p. Wiolety Kuliczanki i p. Elżbiety Horodeckiej, nauczycieli przedmiotów zawodowych współpracujących ze świetlicą.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie