20190208 154205Tradycyjnie, w ramach promocji idei wzajemnej, międzyludzkiej pomocy wśród dzieci i młodzieży, zorganizowaliśmy słodki poczęstunek  dla podopiecznych ze świetlicy socjoterapeutycznej Dziupla. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy aromatyczną szarlotkę. Spotkaliśmy się z bardzo serdecznym przyjęciem, czego dowodem były uśmiechy na twarzach podopiecznych, którzy z nieskrywaną radością cieszyli się z naszego przybycia. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy sprawić radość podopiecznym świetlicy , a tym samym umocnić współpracę z tą instytucją.

Słodki poczęstunek przygotowali uczniowie z klas gastronomicznych i hotelarskich pod opieką p. Agnieszki Sęczyk, p. Wiolety Kuliczanki i p. Elżbiety Horodeckiej, nauczycieli przedmiotów zawodowych współpracujących ze świetlicą.