foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

426 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Języków Obcych. Tym razem hasłem przewodnim całego przedsięwzięcia była „MIŁOŚĆ”. Na naszej szkolnej scenie zabrzmiały niezwykle emocjonalne pieśni w różnych językach obcych, przeplatane deklamacją wierszy, łamaczami językowymi i przedstawieniem zatytułowanym „Koszmar Kopciuszka”. Gościem specjalnym był Robert Grantham, Anglik, który od ponad dwóch lat mieszka w Polsce. Wraz z młodzieżą zaśpiewał on utwór zespołu The Beatles p.t „All you need is love”. Głównym celem zorganizowanej imprezy było zachęcenie uczniów do przełamywania barier językowych w prezentowaniu swoich umiejętności lingwistycznych przed społecznością szkolną oraz motywacja do nauki języków obcych poprzez zabawową formę.

 

 

Zdjęcia: Tomasz Gustyn, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie