foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 05687 lutego, tuż przed feriami zimowymi, uczniowie klas 1k, 2k, 3k, 3Ti, 1Ta, 1Tl pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych - p. Joanny Żarkiewicz i p. Jolanty Lachowskiej, wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Młodzież, podczas zwiedzania części scenograficznej i kostiumowej Planu Filmowego w Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych, miała okazję zgłębić tajniki procesu tworzenia filmu. Następnie, uczestnicy wyjazdu udali się w wyjątkową interaktywną podróż w niewidzialny świat, w czasie której każdy samodzielnie mógł wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, węchu i równowagi. Pobyt w Niewidzialnej Wystawie dostarczył wszystkim niezapomnianych emocji i wrażeń.

Kluczowym punktem programu było zwiedzanie Królewskiego Ogrodu Światła przy Pałacu w Wilanowie – wystawy plenerowej prezentującej tysiące kolorowych diod tworzących finezyjne kształty w postaci geometrycznych układów roślinnych i niesamowitych świetlnych tuneli, które wprowadzały zwiedzających w niezwykłą bajkową przestrzeń dworską. Ponadto, młodzież miała okazję obejrzeć nową, tegoroczną ekspozycję prezentowaną na dolnym tarasie parteru barokowego - Muzyczny Ogród Marzeń – w którym gra kolorowych świateł, tańczących w rytm muzyki poważnej tworzyła niezapomniany, rozbudzający wyobraźnię spektakl.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie