foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

          IMG 0691  27 lutego b. r. klasa 4 tk,  pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych Joanny Żarkiewicz i Jolanty Lachowskiej, tradycyjnie wzięła udział w spotkaniu z wykładowcami Państwowej Szkoły Wyższej reprezentującymi kierunek Rolnictwo.           

           W ramach tego spotkania uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na lekcję pokazową, która odbyła się w Regionalnym Centrum Badań Środowiska, Rolnictwa i Technologii Innowacyjnych EKO-AGRO-TECH .Oprócz nowoczesnej infrastruktury badawczej, przeznaczonej do prowadzenia badań naukowych w zakresie analiz środowiskowych, fizyki budowli, analiz biologiczno-żywieniowych, uczniowie obejrzeli także halę sportową PSW oraz zostali oprowadzeni po budynku dydaktycznym rektoratu zlokalizowanym przy ul. Sidorskiej 95/97. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Pracownicy uczelni wprowadzili uczniów w klimat studenckiego życia, prezentując informacje związane z kierunkiem Rolnictwo. Ponadto przedstawili szerokie możliwości rozwoju na tej uczelni po ukończeniu szkoły średniej.

IMG 0691

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie