foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

11

1 kwietnia b.r  w naszej szkole gościliśmy uczniów z klasy drugiej i trzeciej Niepublicznej Szkoły Specjalnej Wspólny Świat w Białej Podlaskiej. Celem spotkania było zapoznanie podopiecznych Wspólnego Świata ze specyfiką zawodów, jak i miejscami pracy w branży gastronomiczno – hotelarskiej.

            Nasi goście w praktycznym działaniu poznali zawody, wykonując zadania, które polegały na   składaniu dekoracyjnych ręczników hotelowych oraz wystawianiu paragonów przy obsłudze kasy fiskalnej. Nie zabrakło również praktycznych zasad obsługi konsumenta, w ramach których dzieci uczyły się nakrywania stołu na uroczysty obiad i efektownego łamania serwet. Możliwości  wcielania się w nowe role bardzo spodobały się dzieciom, które chętnie wykonywały przydzielone im zadania.

Wspólnie spędzony czas upłynął nam w miłej i twórczej atmosferze. Na zakończenie  uczniowie szkoły podstawowej wraz z opiekunami serdecznie podziękowali nauczycielom i uczniom Ekonomika za zorganizowanie bardzo interesującego spotkania.

            Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z przedstawicielami młodszego pokolenia i tym samym sprawić im radość z odkrywania i nabywania nowych doświadczeń, które będą mogli wykorzystać w życiu codziennym.

            Zajęcia prowadziły: p. Elżbieta Horodecka i p. Wioleta Kuliczanka wraz z młodzieżą klasy pierwszej i drugiej o profilu hotelarskim.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie