foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

1a5 kwietnia gościliśmy w naszej szkole panią Joannę Mróz- pracownika hotelu Zamek Biskupi  w Janowie Podlaskim . Pani Joanna, mama Pauli, naszej uczennicy pracuje w dziale housekeepingu.  Jest inspektorem służby pięter  w hotelu.  Nasz gość chętnie podzielił się z przyszłymi hotelarzami swoją wiedzą  i ogromnym doświadczeniem w branży.  Uczniowie dowiedzieli się, na czym polega praca w dziale służby pięter oraz jakie są jej codzienne obowiązki. Poznali także praktyczne  zasady organizacji konferencji i innych imprez. Duże wrażenie na uczniach zrobiło zestawienie cech charakteru i predyspozycji osobowościowych, którymi powinna cechować się osoba pracująca w hotelu. Należą do nich: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, dyskrecja i uczciwość. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali  prelekcji.

Na zakończenie tradycyjnie podziękowaliśmy Pani Joannie za interesującą i cenną lekcję. Spotkanie to zainspirowało  nas do zgłębiania wiedzy. Jesteśmy przekonani, że na długo pozostanie ono w pamięci naszych uczniów.

 Serdecznie dziękujemy !

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie