1a5 kwietnia gościliśmy w naszej szkole panią Joannę Mróz- pracownika hotelu Zamek Biskupi  w Janowie Podlaskim . Pani Joanna, mama Pauli, naszej uczennicy pracuje w dziale housekeepingu.  Jest inspektorem służby pięter  w hotelu.  Nasz gość chętnie podzielił się z przyszłymi hotelarzami swoją wiedzą  i ogromnym doświadczeniem w branży.  Uczniowie dowiedzieli się, na czym polega praca w dziale służby pięter oraz jakie są jej codzienne obowiązki. Poznali także praktyczne  zasady organizacji konferencji i innych imprez. Duże wrażenie na uczniach zrobiło zestawienie cech charakteru i predyspozycji osobowościowych, którymi powinna cechować się osoba pracująca w hotelu. Należą do nich: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, dyskrecja i uczciwość. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali  prelekcji.

Na zakończenie tradycyjnie podziękowaliśmy Pani Joannie za interesującą i cenną lekcję. Spotkanie to zainspirowało  nas do zgłębiania wiedzy. Jesteśmy przekonani, że na długo pozostanie ono w pamięci naszych uczniów.

Serdecznie dziękujemy !