foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

p 20190514 133858 vhdr auto1W dniu 14 maja 2019 roku reprezentacja naszej szkoły – dwie trzyosobowe drużyny – wzięła udział pierwszej edycji Wojewódzkiego Międzyszkolnego Konkursu „SUPER SPEDYTOR” w Zespole Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie.
            Do rywalizacji o zwycięstwo w kategorii indywidualnej oraz zespołowej przystąpiło 15 uczniów technikum spedycyjnego z czterech szkół z terenu naszego województwa. W pierwszej kolejności uczestnicy zmagali się z testem teoretycznym składającym się z 40 pytań obejmujących zagadnienia z zakresu organizowania procesów transportowych.

Po indywidualnej próbie sił przyszedł czas na pracę w trzyosobowych zespołach. Każda drużyna szkolna musiała wykonać wspólnie zadanie praktyczne, polegające na zrealizowaniu zlecenia spedycyjnego, w ramach którego należało uformować ładunek, wybrać ubezpieczyciela, określić optymalny środek transportu, zaplanować proces przewozowy
z uwzględnieniem norm czasu pracy kierowców oraz wypełnić fakturę VAT za zrealizowane czynności.            Po wnikliwej ocenie prac przyszłych spedytorów, przewodniczący komisji konkursowej Pan Jarosław Wójcicki dyrektor Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych w Chełmie ogłosił zwycięzców.
 

 W zmaganiach drużynowych najlepsi okazali się spedytorzy z Białej Podlaskiej, drużyna w składzie Klaudia Borkowska, Dominik Geresz, Agata Otożenko.

II miejsce wywalczyli uczniowie z Chełma (ZSEiT),

III miejsce drużyna z ZSZ nr 1 z Białej Podlaskiej w składzie Natalia Tarkowska, Magdalena Stefaniuk, Weronika Szudejko;

na IV pozycję zapracował Zespół Szkół im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach.

  W kategorii indywidualnej nasza uczennica  Magdalena Stefaniuk zajęła III miejsce.

Uczniowie za udział w zmaganiach otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.


Serdeczne gratulacje!!! Życzymy takiego samego sukcesu na egzaminie zawodowym

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie