foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 0185Jan Paweł Wielki – wielki Polak, wielki papież – niestety, ze względu na upływający czas, coraz mniej jest znany młodemu pokoleniu. Tym bardziej warto (trzeba!) zainwestować w promowanie jego osoby. Dzień Papieski w naszej szkole odbył się właściwie 23 maja 2019 roku, ale poprzedziły go jeszcze inne inicjatywy: konkurs wiedzy o Janie Pawle II zorganizowany przez p. A. Brodacką-Hordejuk oraz wystawa przygotowana przez p. U. Filipczyk z uczniami klas 2Ta, 2Tl, 3Tk i 3Tm.

 Poza tym tradycyjnie odbył się kiermasz kremówek papieskich, koordynowany przez p. A. Brodacką-Hordejuk. Chętni uczniowie zakupili potrzebne produkty spożywcze, aby klasy gastronomiczne podczas warsztatów mogły przygotować wypieki. Zaplecze gastronomiczne zapewniła klasa 2Te pod opieką p. K. Tarkowskiej. W czasie Dnia Papieskiego na szkolnym holu klasa 2Tm pod opieką p. E. Horodeckiej i W. Kuliczanki przygotowała specjalne stoisko i serwowała kremówki.

Dzięki hojności uczniów i nauczycieli zebraliśmy w ten sposób 220 złotych, które zostały przesłane na konto Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Tego samego dnia wręczyliśmy też dyplomy i nagrody zwycięzcom konkursu wiedzy: I miejsce – Aleksandra Guz 3Tb II miejsce – Magdalena Wawryniuk 2Tf oraz Martyna Lazarowicz 1Ts III miejsce Beata Hołubiuk 1Tt

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie