foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

58Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy dzień kończący kolejny rok nauki. To czas podsumowań i podziękowań dla osób, które miały znaczący wpływ na kształtowanie młodych charakterów. Tego dnia uczniowie klas I-III mieli okazję przekazać słowa uznania swoim rodzicom, dyrekcji i nauczycielom za całoroczny trud, poświecenie i życzliwość, którą na co dzień doświadczali. Obok podziękowań odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród książkowych uczniom wyróżniającym się szczególnymi osiągnięciami w nauce oraz tym, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 i 4,5. Podczas uroczystości pan dyrektor pogratulował uczniom ze stuprocentową frekwencją, a także młodzieży zaangażowanej w pracę na rzecz szkoły. Symboliczne statuetki otrzymali uczniowie reprezentujący szkołę w zawodach sportowych.

            Zwieńczeniem ostatniego spotkania w tym roku szkolnym były występy wokalne uczniów z klas I. Mieliśmy okazję podziwiać autorskie aranżacje muzyczne w wykonaniu Karyny Bilovej (1Tm), Wojtka Maksymiuka (1Ti) i Sylwka Kwiatkowskiego (1Ti). I tak w radosnym nastroju wkroczyliśmy w piękny wakacyjny czas.

A tymczasem życzymy wszystkim udanego odpoczynku i niezapomnianych wrażeń!

Fotorelacja z uroczystości: Szkolne Koło Fotograficzne KADR – Patrycja Dadacz, Bartłomiej Furmańczyk i Tomasz Gustyn.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie