58Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy dzień kończący kolejny rok nauki. To czas podsumowań i podziękowań dla osób, które miały znaczący wpływ na kształtowanie młodych charakterów. Tego dnia uczniowie klas I-III mieli okazję przekazać słowa uznania swoim rodzicom, dyrekcji i nauczycielom za całoroczny trud, poświecenie i życzliwość, którą na co dzień doświadczali. Obok podziękowań odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród książkowych uczniom wyróżniającym się szczególnymi osiągnięciami w nauce oraz tym, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 i 4,5. Podczas uroczystości pan dyrektor pogratulował uczniom ze stuprocentową frekwencją, a także młodzieży zaangażowanej w pracę na rzecz szkoły. Symboliczne statuetki otrzymali uczniowie reprezentujący szkołę w zawodach sportowych.

Zwieńczeniem ostatniego spotkania w tym roku szkolnym były występy wokalne uczniów z klas I. Mieliśmy okazję podziwiać autorskie aranżacje muzyczne w wykonaniu Karyny Bilovej (1Tm), Wojtka Maksymiuka (1Ti) i Sylwka Kwiatkowskiego (1Ti). I tak w radosnym nastroju wkroczyliśmy w piękny wakacyjny czas.

A tymczasem życzymy wszystkim udanego odpoczynku i niezapomnianych wrażeń!

Fotorelacja z uroczystości: Szkolne Koło Fotograficzne KADR – Patrycja Dadacz, Bartłomiej Furmańczyk i Tomasz Gustyn.