foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

561 września b. r delegacja naszej szkoły wzięła udział w uroczystościach upamiętniających 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Obchody tego tragicznego wydarzenia rozpoczęły się od  mszy świętej odprawionej w intencji Ojczyzny w kościele św. Anny. Następnie, przedstawiciele władz, służb mundurowych, kombatanci i mieszkańcy miasta oddali hołd poległym za ojczyznę, udając się na Plac Wolności, miejsca przypominającego dramatyczne chwile wpisane w historię naszego regionu. Wydarzeniem towarzyszącym tego dnia było zasadzenie Dębu Pamięci przy Szkole Podstawowej nr 3.

Zdjęcia: Wiesław Kamecki, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie