foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

42Dzień Edukacji Narodowej to jedno z najważniejszych świąt w polskiej oświacie – upamiętnia ono rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, pierwszej na świecie instytucji, która stworzyła podwaliny nowoczesnego systemu kształcenia. Z tej okazji, 11 października b.r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z udziałem zaproszonych gości, dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów. W części oficjalnej głos zabrała p. dyrektor Anna Ciołek, która  złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń, Następnie, słowa uznania dla pedagogów wyraził p. Stanisław Romanowski, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta. Pan naczelnik zwrócił uwagę na doniosłą rolę nauczycieli i wychowawców w procesie kształtowania młodych charakterów, podkreślając jednocześnie rangę tego zawodu. Z kolei w imieniu społeczności uczniowskiej życzenia do pedagogów skierował Szymon Andrzejewski z kl. 2Ti. W kolejnej części spotkania nastąpiło wręczenie Nagród Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

            W części artystycznej wystąpili uczniowie z klasy 2Ti (W. Maksymiuk, S. Kwiatkowski)
 i 2Tm (Karyna Bilova), którzy zaprezentowali na szkolnej scenie niezwykłe interpretacje muzycznych przebojów pod kierunkiem p. Tomasza Hordjewicza.

Zdjęcia: Tomasz Gustyn, Bartek Furmańczyk - Koło Fotograficzne KADR.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie