foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

 tolkien wladca pierscieni zestaw komplet 3 torun 473870057W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet  3 uczniowie klas 1aTG, 1aTP, 1pTP, 1sTP, 1sTG,1hTG  mieli okazję bliżej poznać świat literatury fantasy. O fenomenie Tolkiena w tym świecie opowiadała z pasją pani Dorota Dziurda, pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej. Magia, krasnoludy, czarownice, wróżki i trolle towarzyszą ludzkości od setek lat. Ale to John Ronald Tolkien, geniusz fantastyki, spopularyzował ten zaczarowany świat.

     Biblioteka szkolna ma w swoich zbiorach  dzieła także innych autorów  z dziedziny fantastyki, miedzy innymi takich sław jak: Cassandry Clare, Kerstiny Gier, Jarosława Grzędowicza, George’a  R.R. Martina, Andrzeja Sapkowskiego.

Serdecznie zapraszamy

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie