foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 1929Korzystając z zaproszenia Muzeum Południowego Podlasia, dnia 30 października klasa 3 a wyruszyła na bezkrwawe łowy po wystawie „Pasuję Cię na Rycerza Świętego Huberta”.

Głównym założeniem niecodziennej ekspozycji muzealnej jest ukazanie historii bialskiego Towarzystwa Łowieckiego oraz zapoznanie widza z najważniejszymi zasadami, jakimi kierują się jego członkowie. 

Wszystkie informacje młodzi myśliwi z ZSZ nr 1 mogli pozyskać poruszając się w ciekawie zaaranżowanej scenerii wzorowanej na leśnej kniei pod okiem przewodnika w osobie p. Iwony Maksymiuk.

Każdy uczestnik bezkrwawych łowów  musiał  pamiętać o przestrzeganiu etycznego sposobu polowania , tępieniu napotkanych kłusowników, potrzebie ochrony zwierzyny łownej i wykonaniu prawidłowego polowania.

Nagrodą za przestrzeganie powyższych zasad była możliwość spotkania  wilka, borsuka, kuny, lisa czy majestatycznego koziorożca.  Serca wszystkich  uczestników wyprawy skradł okazały łoś spoglądający dumnie na przybyszów.

Po wykonaniu  pamiątkowych zdjęć z leśnymi mieszkańcami młodzież przeniosła swoje wrażenia na warsztatowe stanowiska, gdzie stworzone zostały portrety bohaterów wystawy.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie