foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20191010 102432Już po raz ósmy młodzież z naszej szkoły wzięła udział w kolejnej ogólnopolskiej edycji programu Święto Drzewa Klubu Gaja.

          Jak co roku, uczniowie klas technikum architektury krajobrazu wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych, p. Joanną Żarkiewicz, p. Jolantą Lachowską i p. Martą Osiej,  przygotowali akcję edukacyjną na temat znaczenia drzew dla klimatu. Podjęte działania miały na celu ochronę środowiska i różnorodności biologicznej poprzez promowanie akcji sadzenia i zabezpieczania drzew przed różnymi niekorzystnymi czynnikami.

Młodzież wraz z nauczycielami przygotowała ciekawą, edukacyjną  wystawę na temat ratowania drzew oraz ich znaczenia dla klimatu. W założenia szkolnego przedsięwzięcia wpisała się również przeprowadzona przed aulą akcja polegająca na sprzedaży prac – miniaturowych drzewek. Pieniądze zebrane ze sprzedaży tych prac zostaną przeznaczone na zakup drzewka do projektowanego ogrodu, który powstanie wiosną 2020 roku na dziedzińcu szkolnym.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie