foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 995213 listopada młodzież naszej szkoły, wraz z opiekunem- p. Agnieszką Brodacką – Hordejuk, wzięła udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Osoby Starszej, zorganizowanego przez bialski oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Odbyły się one w sali widowiskowo – konferencyjnej.  Na tą okoliczność młodzież naszej szkoły, pod opieką pani W. Kuliczanki i A. Brodackiej – Hordejuk, przygotowała  inspirujące sentencje oraz złote myśli, które seniorzy losowali a następnie interpretowali. Sprawiło im to wiele satysfakcji i radości.

W obchodach wzięło udział ponad 200 osób. Były występy muzyczno – artystyczne utalentowanych seniorów oraz poczęstunek. Młodzież naszej szkoły na obchody zaproszona została przez Marię Skonieczną, prezesa bialskiego oddziału PZERiL, której zależy na tym, by w tego typu wydarzeniach brały udział nie tylko osoby starsze, ale żeby następowała integracja międzypokoleniowa.

W spotkaniu z bialskimi seniorami wziął udział prezydent Michał Litwiniuk, który podkreślił ich dużą rolę w nauczaniu młodych ludzi patriotyzmu. Swoją obecnością zaszczycił również nowo wybrany prezes zarządu okręgu w Lublinie Henryk Bondzal.

Prezes bialskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Maria Skonieczna podziękowała nam za udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Osoby Starszej. Powiedziała, że bardzo cieszy się z udziału młodzieży naszej szkoły w obchodach i ma nadzieję, że będziemy dalej z nimi współpracować.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie