20191205 113438W ramach współpracy z Państwową Szkołą Wyższą im.  Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, 5 grudnia b.r. uczniowie z klasy 1htg, 2m i 3m, kształcący się na kierunku technik hotelarstwa, uczestniczyli w Targach Turystycznych zorganizowanych przez studentów Turystyki i Rekreacji po opieką pani dr Edyty Kozłowskiej.

Podczas tego typu spotkań studenci uczą się praktycznego wykorzystania zdobytej w trakcie studiów wiedzy, a  uczniowie naszej szkoły mają okazję zapoznać się z ofertą turystyczną świata i poszerzyć swoje horyzonty myślowe. Na zwiedzających czekały niezwykłe atrakcje- konkursy, degustacje, tańce, ciekawe w formie, jak i treści materiały informacyjne oraz pamiątki od studentów wcielających się w rolę wystawców.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały nauczycielki: Elżbieta Horodecka, Wioleta Kuliczanka i Mariola Kurzyńska.

Serdecznie dziękujemy studentom, ich opiekunowi oraz władzom uczelni za zaproszenie na tę uroczystość.