foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

image13Wolontariusze z naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział, już w 28 FINALE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY, który odbył się 12 stycznia 2020 r. Od samego rana do późnych godzin wieczornych, 21 uczniów kwestowało na ulicach naszego miasta, włączając się tym samym w ogólnopolską zbiórkę na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów neurochirurgicznych, chirurgii ogólnej i kardiochirurgii dziecięcej. Dzięki zaangażowaniu młodzieży i ofiarności mieszkańców naszego miasta Wolontariusze Ekonomika zebrali ponad 5500 zł !!!


Dziękujemy wszystkim za pomoc i poświęcony czas!!! Zapraszamy za rok! Opiekunami akcji byli: p. Marta Weśniuk i p. Anita Jasieńczuk. Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z tego wydarzenia.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie