foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

1planet4allf

 AKCJA  PROJEKT

Z dniem 16 września 2020 r.  w ZSZ nr 1 rusza projekt „1Planet4All – Razem dla klimatu!”, który będzie realizowany we współpracy z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO).

„1Planet4All – Razem dla klimatu!” jest programem łączącym elementy edukacji klimatycznej, globalnej, obywatelskiej i medialnej.

 Stanowi on  część międzynarodowego projektu „1Planet4All” realizowanego w dwunastu krajach Unii Europejskiej, który ma na celu pokazać, że zmiana klimatu zachodzi na naszych oczach i dotyczy nas wszystkich: Ciebie, Twojej rodziny, miasta, kraju.

Poprzez  udział w programie stajemy się ambasadorami klimatu i dołączamy do tysięcy osób, które  chcą zmieniać świat na lepsze.

W programie „1Planet4All – Razem dla klimatu!” skupimy się na lokalnych aspektach zmiany klimatu, aby pokazać, że globalne wyzwania dotyczą każdego i każdej z nas, ale także po to, by dowieść, jak ważne są oddolne działania podejmowane przez lokalną społeczność. Nie zapomnimy również o globalnym aspekcie zmiany klimatu.

Każdy z nas może dokonać zmiany w kierunku ograniczenia kryzysu klimatycznego. Trzeba działać tu i teraz – i najważniejsze, trzeba działać razem!!

Zapraszamy do współpracy każdego ucznia, uczennicę, nauczyciela,  którym nie jest obojętny los naszej planety.

Więcej szczegółów udzielają koordynatorki projektu: p. Edyta Śliwa i p.Anna Gałązka.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie