foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

DSC 4663Pomocnik klimatyczny nauczyciela.

Zgodnie z   rozporządzeniem  Ministra Edukacji Narodowej z 3 czerwca 2020 r. mówiącego, że  na lekcjach wychowawczych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych mają być realizowane treści i zagadnienia związane m.in. z problemami klimatycznymi i ochroną środowiska, które ugruntowują wiedzę na temat ochrony klimatu  zespół projektowy „1Planet4All - Razem dla klimatu!” udostępnia wszystkim nauczycielom – nie tylko wychowawcom, ale również katechetom, biologom, geografom, fizykom, matematykom, polonistom zestaw scenariuszy ułatwiających przeprowadzenie takich zajęć. Scenariusze są przygotowane do wszystkich poziomów edukacyjnych.

 

https://ekologia.ceo.org.pl/klimat-to-temat/materialy/scenariusze-przedmiotowe-o-klimacie

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony facebookowej  prezentującej działania uczniów biorących udział w projekcie .

https://www.facebook.com/O-klimat-dbajmy-Ziemi-pomagajmy-100254465191766/

DSC 4663

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz