foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

85"Dobry wychowawca to ten, który nie wtłacza, a wyzwala,
nie ciągnie, a wznosi, nie ugniata, a kształtuje,
nie dyktuje, a uczy, nie żąda, a zapytuje”
Janusz Korczak

            Dzień Edukacji Narodowej to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły. W ZSZ nr 1 uczciliśmy ten wyjątkowy dzień 13 października, w obecności dyrekcji szkoły, nauczycieli i przedstawicieli społeczności uczniowskiej. Prowadzący tegoroczną akademię- Julia Jasłowska (2aTg) i Oskar Patejuk (2dTg) złożyli serdeczne życzenia wszystkim pedagogom, dziękując jednocześnie za trud, poświecenie i zaangażowanie w procesie kształtowania młodych charakterów.

            W części oficjalnej głos zabrał p. dyrektor Ireneusz Długołęcki, który wyraził słowa uznania dla  nauczycieli, wychowawców występujących w roli przewodników dla swoich wychowanków na edukacyjnej ścieżce pełnej wyzwań i niełatwych wyborów. W dalszej części spotkania nastąpiło wręczenie Nagród Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

            Przemiłym akcentem szkolnej uroczystości była muzyczna niespodzianka przygotowana przez uczniów – Mateusza Szostakiewicza (1Ti) i Wojtka Maksymiuka (3Ti). Wyjątkowe brzmienia utworów - „Amazing Grace” i „Zacznij od Bacha” wprowadziły słuchaczy w niezwykły nastrój. 

Zdjęcia: Koło Fotograficzne KADR, Wiesław Kamecki.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz