Plakat konkurs zawodoznawczy

W imieniu Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Białej Podlaskiej zapraszamy uczniów klas ósmych do udziału w Konkursie Wiedzy o Zawodach, których programy nauczania realizowane są w ZSZ Nr 1 w Białej Podlaskiej. W ramach konkursu uczniowie rozwiązują test jednokrotnego wyboru w formie on-line. Organizatorem konkursu jest ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej. Osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu są Wioleta Kuliczanka i Dorota Stepiuk-Drewulska.

Głównym celem konkursu jest podkreślenie roli poradnictwa zawodowego w procesie wyboru zawodu i kierunku kształcenia oraz podniesienie poziomu wiedzy dotyczącej zawodów nauczanych w naszej szkole. Długoterminowym celem edukacyjnym konkursu jest pogłębianie wiedzy i rozwijanie umiejętności wśród uczniów na temat konieczności świadomego podejmowania decyzji zawodowych, a także planowania i zarządzania karierą zawodową.

Konkurs jest jednoetapowy.

Konkurs odbędzie się 11 maja 2021 r.
Zgłoszenia uczniów oraz zgody rodziców/opiekunów przyjmowane są do 30.04.2021 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do udziału w konkursie.

Przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Załączniki do pobrania: