foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc01053Lekcja języka niemieckiego w klasie 4 Tf/Ts na temat poznajemy Niemcy została przeprowadzona przez panią Dorotę Stepiuk-Drewulską z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Uczniowie korzystali na zajęciach z bezpłatnej platformy Worwall, która służy do przeprowadzania i tworzenia interaktywnych ćwiczeń. 

Nauczanie wspomagane nowoczesnymi technologiami umożliwia szybkie przekazywanie informacji zwrotnej, indywidualizuje proces uczenia się poprzez dostosowanie do potrzeb uczniów, pozwala uczniom na większą samodzielność i zapewnia multisensoryczne środowisko uczenia się.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz