foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 0315W oczekiwaniu na zbliżający się radosny czas, w którym milkną wszelkie spory, a piękno wigilijnego wieczoru budzi w sercach spokój i dobroć, uczniowie i nauczyciele ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej przygotowali świąteczne kartki z życzeniami, którymi pragną się podzielić z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej w Kozuli.
Inicjatywa ta jest tradycją kultywowaną corocznie przez wybranych nauczycieli oraz instytucje oferujące pomoc  w zakresie pozyskania materiałów potrzebnych do zrealizowania przedsięwzięcia.
W bieżącym roku szkolnym kartki zostały wykonane przez uczniów klas w zawodzie technik architektury krajobrazu: 3kTG, 3kTP, 1kT oraz 4Tk pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych: Joanny Żarkiewicz, Marty Osiej oraz Jolanty Jeleń, we współpracy z Panią Anitą Jasieńczuk i Panią Agnieszką Brodacką-Hordejuk.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie Centrum Handlowemu Rywal, dzięki któremu możemy przesłać swoje życzenia i dodatkowo zaprezentować efekty pracy. Dla nas również sprawiło to wiele satysfakcji i przyniosło radość z możliwości dzielenia się.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz