foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img2021120713503107 grudnia br. po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Białej Podlaskiej. Tym razem była to najstarsza grupa przedszkolna- sześciolatki. Dzieci z niecierpliwością czekały na zorganizowane im w naszej szkole warsztaty piernikowe. Miało to związek z entuzjazmem i zadowoleniem po warsztatach grupy, którą gościliśmy z tego samego przedszkola tydzień wcześniej- 29 listopada. Dzieci miały okazję poznać tradycje związane z wypiekiem ciasta piernikowego. Mogły wcielić się w rolę cukierników podczas dekorowania lukrem, kolorowymi ozdobami z masy cukrowej, posypkami oraz cukierkami pierników w kształcie bombek i choinek. Wykonywane zadania sprawiały dzieciom wiele radości. Uwieńczeniem warsztatów było wręczenie każdemu dziecku dyplomu ukończenia ,,WARSZTATÓW PIERNIKOWYCH W EKONOMIKU”.

Pierniki zostały wypieczone na kursie cukiernika realizowanym w naszej szkole przez młodzież klas gastronomicznym pod czujnym okiem nauczycieli zawodu p. Monikę Makarewicz i Jolantę Gromelską

Zajęcia zostały przygotowane przez uczniów klas hotelarskich pod opieką koordynatorów warsztatów p. Wiolety Kuliczanki, p.Doroty Stepiuk- Drewuskiej, p. Agnieszki Brodackiej- Hordejuk.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz