foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Konkurs o prawach ucznia

Dnia 3 grudnia w naszej szkole, przy okazji Maratonu Pisania Listów z Amnesty International, odbył się konkurs adresowany do uczniów klas pierwszych. Dotyczył on znajomości praw dzieci oraz praw i obowiązków ucznia. Uczestnicy zostali wyłonieni w pierwszym etapie konkursu podczas lekcji propagujących wiedzę na temat praw i obowiązków młodzieży. Zajęcia prowadzone były przez Szkolnego Rzecznika Praw Ucznia – p. Agatę Turską. Ostatecznie do rywalizacji przystąpiło 5 osób, a zwyciężczynią „Konkursu na temat praw dziecka i ucznia” została uczennica klasy 1 Tg, Alicja Jówczuk.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

12

IMG 1348

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz