foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

zalacznik1.215 grudnia- na zaproszenie Pani Justyny Jakubczyk ,w ramach akcji „Piernikowe Warsztaty w Ekonomiku”, odwiedziliśmy  podopiecznych świetlicy w Szkole Podstawowej nr 1 w Białej Podlaskiej.  W ten wyjątkowy przedświąteczny czas,  mogliśmy podzielić się wiedzą i doświadczeniem,  dotyczącym  kulinarnej tradycji świąt Bożego Narodzenia.

Przeprowadziliśmy prelekcję na temat historii ciasta piernikowego oraz zajęcia praktyczne dla uczniów w zakresie dekorowania pierników. Lukrowanie korzennych ciasteczek okazało się bardzo kreatywnym zajęciem, ponieważ dzieci z ogromną przyjemnością i dużym zaangażowaniem wcieliły się w role świątecznych cukierników.

Mamy nadzieję, że to spotkanie zaowocuje dalszą współpracą.

Zajęcia przygotowane zostały przez młodzież z klasy 3hTg( technik hotelarstwa) pod opieka p. Agnieszki Brodackiej-Hordejuk i Wiolety Kuliczanki.

Podziękowania kierujemy również w stronę młodzieży z klas gastronomicznych , która pod czujnym okiem p. Krystyny Tarkowskiej upiekła pierniki.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz