267791002 1221337161690106 7843869653670765350 nW okresie przedświątecznym młodzież oraz nauczyciele z bialskiego Ekonomika nie zapomnieli również o wsparciu bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt z naszej okolicy. W grudniu w szkole została zorganizowana zbiórka karmy i akcesoriów dla kotów z Fundacji Dom Belli, która mieści się przy ulicy Kąpielowej 9 w Białej Podlaskiej. Wszystkie dary nauczyciele, opiekujący się szkolnym Wolontariatem, wraz z uczniami z klasy fryzjerskiej przekazali założycielce fundacji p. Izie Kunickiej, która była mile zaskoczona i przesłała podziękowania wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy z potrzeby serca włączyli się do akcji na rzecz pomocy zwierzętom.

Uczniowie mieli możliwość wysłuchania historii powstania i funkcjonowania fundacji, jak również spędzenia czasu z futrzanymi podopiecznymi pani Izy. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji łatwiej będzie tym zwierzakom przetrwać zimę i na pewno  nie jest to ostatnia wizyta w bialskiej Kociarni.

Poniżej krótka fotorelacja z pobytu w Fundacji Dom Belli.