foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

received 479066153818262W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy włączyła się w bożonarodzeniową akcję, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. W grudniu uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Agnieszki Celmer, Wiolety Kuliczanki, Agnieszki Brodackiej- Hordejuk, Anity Jasieńczuk oraz p. Arkadiusza Staszewskiego zorganizowali zbiórkę potrzebnych artykułów. Zebrane rzeczy mają trafić do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka, a także podopiecznych organizacji, których dzieci pojawiły się już na świecie. Symbolem akcji jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję i otwartość serca.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz