209 grudnia uczniowie klas I hT oraz I lT uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Podczas wyjazdu spędzili dzień pełen atrakcji  w Escape Roomach, robiąc zakupy w galerii handlowej, spacerując po Warszawie oraz będąc w parku trampolin HANGAR 646.

W  Escape Roomach  uczestnicy zostali podzieleni na grupy i zamknięci na 60 minut w pomieszczeniu pełnym zagadek. Celem było pokonanie przeszkód i wydostanie się z pokoju. Escape Room to świetna zabawa dla każdego- niezależnie od wieku, która sprawdza umiejętność współpracy.

Kolejnym punktem wycieczki był spacer po Warszawie i obiad. Chętne osoby mogły zrobić sobie zakupy w galerii handlowej.

Ostatnim i przez niektórych najbardziej oczekiwanym punktem programu był park trampolin HANGAR 646. Pobyt w parku trampolin uświadomił młodzieży, że skoki na trampolinie są nie tylko świetną zabawą, ale także usprawniają naszą kondycję i ćwiczą mięsnie.

Nad całością wycieczki czuwały: p. Magdalena Hasiuk, p. Elżbieta Krasieńko i p. Agnieszka Brodacka- Hordejuk.