foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

209 grudnia uczniowie klas I hT oraz I lT uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Podczas wyjazdu spędzili dzień pełen atrakcji  w Escape Roomach, robiąc zakupy w galerii handlowej, spacerując po Warszawie oraz będąc w parku trampolin HANGAR 646.

W  Escape Roomach  uczestnicy zostali podzieleni na grupy i zamknięci na 60 minut w pomieszczeniu pełnym zagadek. Celem było pokonanie przeszkód i wydostanie się z pokoju. Escape Room to świetna zabawa dla każdego- niezależnie od wieku, która sprawdza umiejętność współpracy.

Kolejnym punktem wycieczki był spacer po Warszawie i obiad. Chętne osoby mogły zrobić sobie zakupy w galerii handlowej.

Ostatnim i przez niektórych najbardziej oczekiwanym punktem programu był park trampolin HANGAR 646. Pobyt w parku trampolin uświadomił młodzieży, że skoki na trampolinie są nie tylko świetną zabawą, ale także usprawniają naszą kondycję i ćwiczą mięsnie.

Nad całością wycieczki czuwały: p. Magdalena Hasiuk, p. Elżbieta Krasieńko i p. Agnieszka Brodacka- Hordejuk.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz