okbwW dniach 09- 10.03.2022r. w naszej szkole odbył się etap szkolny 26. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Przygotowanie uczestników było na bardzo wysokim poziomie. Świadczy o tym fakt, że wszystkim udało się zdobyć minimalną ilość punktów do walki o eliminacje diecezjalne. Z racji tego, że szkołę może reprezentować tylko trzech uczniów, do etapu diecezjalnego dostały się osoby z największą ilością punktów:

1. Jakub Górski
  2. Klaudia Sibińska
  3. Natalia Symeczko

Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem p. Agnieszki Brodackiej- Hordejuk, Urszuli Filipczyk oraz Małgorzaty Kochajewskiej.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wytrwałości w przygotowaniach do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 21 kwietnia 2022 roku w Siedlcach.

Powodzenia.