foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

religia21 kwietnia 2022 r. w Centrum – Duszpastersko Charytatywnym w Siedlcach odbył się etap diecezjalny 26. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, organizowany przez Katolickie Stowarzyszenia „Civitas Christiana” we współpracy z diecezjalnymi wydziałami katechetycznymi. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Klaudia Sibińska, Natalia Symeczko oraz Jakub Górski.
Do tegorocznej edycji Konkursu zgłoszonych zostało ponad 10 000 uczestników z 860 szkół w Polsce. W tym roku uczniowie odpowiadali na pytania z Księgi Jeremiasza oraz Pierwszego i Drugiego Listu świętego Piotra.


Po etapie szkolnym trzech uczniów z najlepszymi wynikami z danej szkoły (którzy uzyskali jednocześnie połowę możliwych do zdobycia punktów)  reprezentowało swoje placówki podczas etapu diecezjalnego. Ten etap Konkursu składał się z części pisemnej i ustnej. Zostały one poprzedzone wspólną modlitwą –  Celebracją Słowa Bożego.
 Do części ustnej dostało się 7 uczniów z najlepszymi wynikami. Wśród nich znalazła się uczennica naszej szkoły- Natalia Symeczko, która ostatecznie zajęła piąte miejsce.

 Z każdej diecezji wyłoniono trzech laureatów, którzy będą jej reprezentantami na ostatnim, ogólnokrajowym etapie, który odbędzie się 31 maja w Niepokalanowie.

Uczniów do konkursu przygotowywała p. Agnieszka Brodacka- Hordejuk oraz Urszula Filipczyk.

religia

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz