foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20220412 093947mJak co roku w okresie Świąt Wielkanocnych młodzież klas gastronomicznych przygotowała słodkie zajęcia dla najmłodszych. W pracowniach szkolnych gościliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Białej Podlaskiej. Podczas zajęć nasi goście dekorowali wielkanocne mazurki w kształcie jaj, wykonane z ciasta kruchego. Podczas warsztatów dzieci miały do dyspozycji kolorowe lukry, posypki i dekoracje cukrowe akcentujące magię świąt i nadchodząca wiosnę.

Wykonane słodkości świetnie sprawdziły się jako ozdoba stołu czy prezent dla najbliższej osoby.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz