foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

image413 maja zainteresowane uczennice klasy II i III naszego Technikum odwiedziły Katedrę Kosmetologii na Bialskiej Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie wysłuchały wykładu pani Anity Makowskiej-Warmijak i wzięły udział w warsztatach. W trakcie spotkania uczennice zapoznały się z ofertą edukacyjną uczelni, zwiedziły pracownie kosmetologiczne, miały też okazję do rozmowy ze studentką III roku kosmetologii, która wykonała chętnej uczennicy makijaż, pokazując podstawowe zasady makijażu.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz