dsc05897W dniach 23 – 25 maja 2022 r. uczniowie z klas 1a i 1i uczestniczyli w szkole przetrwania w Serpelicach nad Bugiem. W trakcie trzydniowego intensywnego „wypoczynku” mieli okazje sprawdzić się w niezwykle wymagających aktywnościach. Pierwszego dnia były to: spływ kajakowy, paintball, jazda quadami i strzelectwo, drugiego: park linowy, spływ pontonami i wieczorna gra terenowa. Ostatni dzień został poświęcony na poznanie walorów Białowieskiego Parku Narodowego, m.in. Muzeum Przyrodniczego, Rezerwatu Pokazowego oraz ścieżki przyrodniczej „Zebra Żubra”.

Po trzech dniach zintegrowana, zrelaksowana, a przede wszystkim wypoczęta młodzież, wróciła do szkoły by podjąć zmagania z problemami końcówki roku szkolnego.