IMG 20221021 125735.jpgmaxwidth1920maxheight942 m21.10.2022 zainteresowani uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI Targi Pracy i Edukacji „Innowacyjność firm – współpraca biznesu i nauki” zorganizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Białej Podlaskiej, Akademię Bialską Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej oraz Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej. Odbyły się one w hali sportowej Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertami pracy w naszym mieście i okolicach. W ramach przedsięwzięcia można było zorientować się jakie stanowiska oferują firmy i czego wymagają względem kandydatów. Uczniowie uczestniczyli również w wykładzie prowadzonym przez doradców zawodowych Powiatowego Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej pt. „Innowacyjność na rynku pracy”. Zainteresowani uczniowie skorzystali z badania preferencji zawodowych. Udział w Targach Pracy i Edukacji umożliwił młodzieży szerszy dostęp  do usług z zakresu doradztwa, poradnictwa i informacji zawodowej. Uzyskane informacje z pewnością będą pomocne w dalszym podejmowaniu decyzji zawodowych w oparciu o wymogi innowacyjności na rynku pracy. Oferta szkół wyższych z pewnością pomoże niezdecydowanym tegorocznym przyszłym absolwentom.

W czasie targów opiekę nad uczniami sprawowali: mgr Mariola Chwedoruk, mgr Paweł Skulimowski, mgr Marta Osiej i mgr Dorota Stepiuk-Drewulska.