foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

received 8261495750587283W niedzielę 13 listopada obchodziliśmy VI Światowy Dzień Ubogich Włączając się do akcji organizowanej przez Caritas Diecezji Siedleckiej nasi wolontariusze odwiedzili bezdomnych w bialskiej noclegowni i wręczyli im pudła wypełnione środkami czystości i kosmetykami do higieny ciała. Największą biedą człowieka jest jego samotność, dlatego tak ważny w tym szczególnym dniu był wymiar tego przyjacielskiego spotkania. Nie chodziło tylko o to, by coś dać, ale żeby stworzyć przestrzeń, w której spotkani ubodzy sami w sobie zbiorą siły by się podnieść. Dziękujemy uczennicom kl I mTP i II eTP, którzy mając 👀 i ❤️ otwarte na potrzeby osób ubogich znajdujących się w naszej społeczności lokalnej włączyli się do akcji.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz