foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 488030 listopada w Bibliotece Pedagogicznej odbyło się podsumowanie VIII Regionalnego Konkursu Fotograficznego „Zaczynając od wiersza...” Tegoroczna jego edycja skupiona była wokół   wybitnego poety epoki romantyzmu – Adama Mickiewicza. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie fotografii nawiązującej do jednego z wierszy pisarza - „Kurhanek Maryli”. Do konkursu przystąpiło 29 uczestników, uczniów szkół ponadpodstawowych z Białej Podlaskiej i okolic. Spośród nadesłanych prac komisja, w oparciu o dwa kryteria – merytoryczne i estetyczne, wyłoniła najbardziej oryginalne i pomysłowe prace. Jedną z wyróżnionych osób został Konstanty Doniec, uczeń kl.1Tr. Pamiątkowe dyplomy otrzymali również – Barbara Maksymiuk, Weronika Andrusiuk i Marcin Kolejko.

            Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy na kolejną jego edycję za rok.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz